Cech topenářů a instalatérů České republiky
autorizované společenstvo
Jílová 38, 639 00 Brno-Štýřice • tel./fax: 543 424 565 • e-mail: cti@cechtop.cz

Soutěž „UČEŇ INSTALATÉR 2015“

XVIII. ročník soutěže odborných dovedností SOD „UČEŇ INSTALATÉR 2015“. Soutěž je pořádána Cechem topenářů a instalatérů ČR, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a Střední školou polytechnickou, Brno, Jílová 36g.
Krajská kola se uskuteční 16. února – 20. března 2015.
Finále SOD se v letošním roce uskuteční ve dnech 22. – 24. dubna na brněnském výstavišti v pavilonu P. Soutěž je zařazena jako doprovodný program IBF Brno 2015.

Propozice ke celostátnímu kolu
Propozice (.pdf)
Přihláška (.xls)
Karta soutěžícího (.xls)
Zadání – měď bez kót (.pdf)
Zadání – ocel bez kót (.pdf)
Zadání – PPr bez kót (.pdf)
Zadání – sestava (.pdf)
Montáž umyvadla (.pdf)
Montáž závěsného WC (.pdf)

Propozice ke krajským kolům

Propozice (.docx)
Přihláška (.xls)
Karta soutěžícího (.xls)
Ocel bez kót (.pdf)
PPr bez kót (.pdf)
Měď bez kót (.pdf)
Komplet bez kót (.pdf)
Termíny krajských kol (.xlsx)
Časový harmonogram (.xlsx)
Montáž umyvadla (.docx)
Montáž WC (.docx)

Testové otázky a odpovědi ke stažení:

BOZP
IVK
VYT

Krajská kola

(postupující žáci z krajských kol)

Datum Počet škol Kraj Škola Kontaktní osoba Výsledky
24.2. 3 Karlovarský SOU stavební, Plzeň, Borská 55 Ing. Jiří Hájek, ZŘ pro PV, 602 159 102, hajek@souplzen.cz výsledky
2 Plzeňský
10.3. 6 Jihomoravský SŠ stavebních řemesel, Brno-Bosonohy Mgr. Zdeněk Měřinský 604922895 z.merinsky@centrum.cz výsledky
25.2. 3 Středočeský SOŠ a SOU stavební, Kolín, Pražská 112 Mgr. Pavel Neumann, 602 156 208, dilny@sou-dubska.cz Bc. Kazda Josef, 723169180, kazda@ss-stavebnikolin.cz výsledky
3.3. 4 Vysočina Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola Ing. Josef Štrouf, 724 076 847, jstrouf@ssstavji.cz výsledky
11.3. 2 Jihočeský SŠ polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59 Karel Chmela, 602 251 155, chmelakarel@seznam.cz výsledky
19.2. 2 PRAHA SŠ technická, Praha 4, Zelený pruh 1294/50 Bc. Vilém Kodiček, 604 438 167, vkodicek@zelenypruh.cz výsledky
12.3. 5 Olomoucký Švehlova střední škola polytechnická Prostějov Ing. Jiří Ševela, 605 426 562, j.sevela@svehlova.cz výsledky
5.3. 4 Pardubický SOŠ a SOU, Hradec Králové, Vocelova 1338 Jaroslav Ruml;702 088 558; ruml@sosasou-vocelova.cz výsledky
1 Kralovehradecký
16.3. 3 Ústecký SŠ technická, Most, příspěvková organizace Bc. Pavel Barták, 737236902, bartak.pavel@sstmost.cz výsledky
18.3. 5 Moravskoslezský SŠTO Havířov- Šumbark, Lidická 1a/600 Mgr. Renáta Ságlová, 737382877, renata.saglova@ssto-havirov.cz výsledky
4.3. 3 Zlinský SPŠ Otrokovice, T. Bati 1266, 765 02 Otrokovice Bc. Oldřich Brázdil, Miroslav Charuza; 607 865 553; brazdil@spsotrokovice.cz; charuza@spsotrokovice.cz výsledky

PŘIHLÁŠENÍ ČLENŮ CTI ČR

    Copyright 2013 Cech topenářů a instalatérů České republiky, o.s.