Cech topenářů a instalatérů České republiky
autorizované společenstvo
Jílová 38, 639 00 Brno-Štýřice • tel./fax: 543 424 565 • e-mail: cti@cechtop.cz

Soutěž „UČEŇ INSTALATÉR 2016″

XIX. ročník soutěže odborných dovedností SOD „UČEŇ INSTALATÉR 2016″. Soutěž je pořádána Cechem topenářů a instalatérů ČR, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a Střední školou polytechnickou, Brno, Jílová 36g.
Školní kola se uskuteční 4.1. – 12. 2. 2016.
Krajská kola se uskuteční 15.2. – 18. 3. 2016.
Finále SOD se v letošním roce uskuteční ve dnech 20.4. – 22. 4. 2016 na brněnském výstavišti v pavilonu P. Soutěž je zařazena jako doprovodný program IBF Brno 2016.

Propozice ke krajským kolům
Propozice (.pdf)
Přihláška (.xls)
Karta soutěžícího (.xls)
Ocel bez kót (.pdf)
PPr bez kót (.pdf)
Měď bez kót (.pdf)
Komplet bez kót (.pdf)
Termíny krajských kol (.xlsx)
Časový harmonogram (.xlsx)
Montáž umyvadla (.docx)
Montáž WC (.docx)
Manuál pro hodnotící komisi (.xlsx)
Testové otázky a odpovědi ke stažení:

BOZP
IVK
VYT

Krajská kola

(postupující žáci z krajských kol)

Datum Počet škol Kraj Místo konání Kontaktní osoba Výsledky
17.2. 1 Královehradecký Střední škola obchodu, řemesel a služeb, Žamberk, Zámecká 1 Jindřich Horyna; 774 610 650; horyna@zamek.zamberk.cz výsledky
4 Pardubický
23.2. 2 Praha „Střední odborná škola
stavební a zahradnická
Praha 9, Učňovská 1″
Bc. Zdeněk Šerák
773 990 230
serak@skolajarov.cz
výsledky
24.2. 6 Olomoucký SŠ polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79 Ing. Čestmír LÁHNER, 585 724 206, lahnerc@ssprool.cz výsledky
1.3. 4 Ústecký SŠ technická, Most, příspěvková organizace, Dělnická 21 Bc. Pavel Barták, 737 236 902, bartak.pavel@sstmost.cz výsledky
2.3. 5 Středočeský SOŠ a SOU, Kladno, Dubská Ing. Jan Brož, 731 558 075, brozj@sou-dubska.cz výsledky
3.3. 2 Plzeňský SOŠ a SOU, Sušice, U Kapličky 761 Ing. Jiří Houtke; 739 968 979; houtke@sossusice.cz výsledky
3 Karlovarský
8.3. 0 Jihočeský SŠ polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59 Ing. Lukáš Máče; 778 528 260; mace@sspcb.cz
10.3. 5 Jihomoravský SOŠ a SOU Vyškov, příspěvková organizace Ing. Blanka Jagošová, 601 383 150; jagosova@sos-vyskov.cz výsledky
15.3. 5 Zlínský SPŠ Otrokovice, T. Bati 1266, 765 02 Otrokovice Miroslav Charuza; 607 865 553; charuza@spsotrokovice.cz výsledky
16.3. 8 Moravskoslezský SŠTO Havířov- Šumbark, Lidická 1a/600 Mgr. Renáta Ságlová, 737382877, renata.saglova@ssto-havirov.cz výsledky
17.3.
22.3. 5 Vysočina SŠ stavební Třebíč Ing.Alois Holčapek, 606 787 703, holcapek@spsstrebic.cz výsledky


Výsledky celostátního kola

Jednotlivci
Družstva

Vodoinstalatér
Topenář
Měď
Teorie



PŘIHLÁŠENÍ ČLENŮ CTI ČR

    Copyright 2013 Cech topenářů a instalatérů České republiky, o.s.