Cech topenářů a instalatérů České republiky
autorizované společenstvo
Jílová 38, 639 00 Brno-Štýřice • tel./fax: 543 424 565 • e-mail: cti@cechtop.cz

Soutěž „UČEŇ INSTALATÉR 2017″

20. ročník soutěže odborných dovedností žáků 3. ročníků SOU v oboru instalatér – jednotlivců i družstev.
Školní kola se uskuteční 9.1. – 10. 2. 2017.
Krajská kola se uskuteční 13.2. – 24. 3. 2017.
Ústřední kolo se uskuteční 25.4. – 28. 4. 2017

Kontaktní adresa: Ing. Andrzej Bartoś, Střední škola polytechnická Brno, Jílová 36g, příspěvková organizace, 639 00 Brno, tel. 543 424 512, mob. 777 99 55 22, e-mail: bartos@jilova.cz, www.jilova.cz; www.cechtop.cz; www.ceskerucicky.org

Finále se tedy bude konat od úterý 25. až do čtvrtku 27. dubna 2017, a slavnostní vyhlášení dne 28. dubna 2017 v 11:30 hodin, v pátek (BVV – Rotunda pavilonu „A“). Slavnostní zahájení se bude konat v úterý, 26. dubna 2017 v 19:00 hodin, ve velkém zasedacím sále Krajského úřadu JM kraje.

Propozice finále ČR
Propozice
Pravidla
Program

Propozice ke krajským kolům
Propozice (.pdf)
Přihláška (.xls)
Karta soutěžícího (.xls)
Ocel bez kót (.pdf)
PPr bez kót (.pdf)
Měď bez kót (.pdf)
Komplet bez kót (.pdf)
Termíny krajských kol (.pdf)
Časový harmonogram (.pdf)
Montáž umyvadla (.pdf)
Montáž WC (.pdf)
Manuál pro hodnotící komisi (.pdf)
Testové otázky a odpovědi ke stažení:
BOZP
IVK
VYT

Krajská kola

(seznam postupujícíh do finále)

Datum Počet škol Kraj Místo konání Kontaktní osoba Výsledky
14.2. 2 Praha Střední odborná škola stavební a zahradnická Praha 9, Učňovská 1 Bc. Vilém Kodíček, 266 106 272, kodicek@skolajarov.cz výsledky
15.2. 3 Ústecký SOŠEaS , OA a SZŠ Chomutov Norbert Ryska, 723 214 995, norbert.ryska@esoz.cz výsledky
16.2. 3 Jihočeský SŠ polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59 Ing. Lukáš Máče, 778 449 104, mace@sspcb.cz výsledky
22.2. 7 Moravskoslezský SŠ elektrostavební a dřevozpracující, Frýdek-Místek Mgr. Vladan Šigut, 702 065 643, sigut@ssed-fm.cz výsledky
23.2. 5 Olomoucký SŠ železniční, technická a služeb, Šumperk Bc. Hinkelmann Luboš, 724 534 086, lubos.hinkelmann@sszts.cz výsledky
28.2. 1 Královehradecký SOU plynárenské Pardubice Josef Čížek, 605 240 652, cizek@sou-plynarenske.cz výsledky
4 Pardubický
7.3. 4 VYSOČINA SŠ stavební Jihlava Jaroslav Vymazal, 603 240 060, jvymazal@ssstavji.cz výsledky
8.3. 4 ZLINSKÝ SPŠ Otrokovice (dílny Kvítkovice) Charuza Miroslav, 731 645 940, charuza@spsotrokovice.cz výsledky
9.3. 5 JIHOMORAVSKÝ SŠ polytechnická Brno, Jílová, p. o. Bc. Jiří Štěpánek, 777 670 136 stepanek@jilova.cz výsledky
14.3. 3 STŘEDOČESKÝ SOU Hubálov Bc. Václav Svoboda, 732 682 631, vaclav.svoboda@souhubalov.cz výsledky
21.3. 3 KARLOVARSKÝ ISŠ Cheb, Obrněné brigády 2258/6 Mgr.Ing.Šumpich, 739 322 426, sumpich@iss-cheb.cz výsledky
2 PLZEŇSKÝ

Výsledky celostátního kola

Seznam soutěžících
Sestava

Jednotlivci
Družstva

Vodoinstalatér
Topenář
Měď
Teorie

Hlavní sponzoři

almevalogo
FVPlast
Geberit - kolo
Novaservis-new kermi

PŘIHLÁŠENÍ ČLENŮ CTI ČR

    Copyright 2013 Cech topenářů a instalatérů České republiky, o.s.