Cech topenářů a instalatérů České republiky
autorizované společenstvo
Hudcova 424/56B, 621 00 Brno • tel./fax: 541 120 565 • e-mail: cti@cechtop.cz

Soutěž „UČEŇ INSTALATÉR 2018″

21. ročník soutěže odborných dovedností žáků 3. ročníků SOU v oboru instalatér – jednotlivců i družstev.
Školní kola se uskuteční 8.1. – 9. 2. 2018.
Krajská kola se uskuteční 12.2. – 23. 3. 2018.
Ústřední kolo se uskuteční 24.4. – 27. 4. 2018.

Kontaktní adresa: Ing. Andrzej Bartoś, Střední škola polytechnická Brno, Jílová 36g, příspěvková organizace, 639 00 Brno, tel. 543 424 512, mob. 777 99 55 22, e-mail: bartos@jilova.cz, www.jilova.cz; www.cechtop.cz; www.ceskerucicky.org

Finále se tedy bude konat od úterý 24. až do čtvrtku 26. dubna 2018, a slavnostní vyhlášení dne 27. dubna 2018 v 11:30 hodin, v pátek (BVV – Rotunda pavilonu „A“). Slavnostní zahájení se bude konat ve středu, 25. dubna 2018 v 19:00 hodin, ve velkém zasedacím sále Krajského úřadu JM kraje.

Propozice ke krajským kolům pro rok 2018
Propozice (.pdf)
Přihláška (.xls)
Karta soutěžícího (.xls)
Ocel bez kót (.pdf)
PPr bez kót (.pdf)
Měď bez kót (.pdf)
Komplet bez kót (.pdf)
Termíny krajských kol (.pdf)
Časový harmonogram (.pdf)
Montáž umyvadla (.pdf)
Montáž WC (.pdf)
Manuál pro hodnotící komisi (.pdf)
Testové otázky a odpovědi ke stažení (platné od 25.1.2018):
BOZP
IVK
VYT

Krajská kola

(seznam postupujících do finále)

datum počet škol kraj místo konání kontaktní osoba Výsledky
13.2. 2 Královehradecký SOU Svitavy Mgr. Alice Štrajtová,
601 339 706,
strajtova@sou.svitavy.cz
p. Petr Svoboda,
733 121 954,
svoboda@sou.svitavy.cz
výsledky
3 Pardubický
20.2. 6 Moravskoslezský SŠ řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace Mgr. Vladan Šigut,
702 065 643,
sigut@ssremesel.cz
výsledky
27.2. 6 Ústecký SOŠEaS , OA a SZŠ Chomutov Norbert Ryska,
723 214 995,
norbert.ryska@esoz.cz
28.2. 2 Praha „SOŠ stavební a zahradnická
Praha 9, Učňovská 1″
„Bc. Vilém Kodíček,
266 106 272
kodicek@skolajarov.cz“
13:3. 3 KARLOVARSKÝ SOU stavební, Plzeň, Borská 55 Ing. Jiří Hájek,
602 159 102,
hajek@souplzen.cz
1 PLZEŇSKÝ
15.3. 6 JIHOMORAVSKÝ SŠ stavebních řemesel Brno-Bosonohy, p. o. Mgr. Zdeněk Měřinský,
720 948 120,
merinsky@soubosonohy.cz
19.3. 5 JIHOČESKÝ SŠ polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59 Ing. Lukáš Máče,
778 449 104,
mace@sspcb.cz
20.3. 5 VYSOČINA Česká zemědělská akademie v Humpolci, SŠ Ing. František Čížek,
775 749 788,
cizek@cza-hu.cz
21.3. 6 STŘEDOČESKÝ SOŠ a SOU stavební, Kolín, Pražská 112 Mgr. Bc. Josef Kazda,
326 653 960,
kazda@ss-stavebnikolin.cz
22.3. 6 ZLINSKÝ SPŠ Otrokovice (dílny Kvítkovice) Charuza Miroslav,
731 645 940,
charuza@spsotrokovice.cz
23.3. 5 Olomoucký SŠ polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79 Mgr. Pavel Krejčiřík,
602 723 453, krejcirikp@ssprool.cz

Hlavní sponzoři

FVPlast
almevalogo Geberit - kolo
Novaservis kermi


PŘIHLÁŠENÍ ČLENŮ CTI ČR

    Copyright 2013 Cech topenářů a instalatérů České republiky, z.s.