Cech topenářů a instalatérů České republiky
autorizované společenstvo
Hudcova 424/56B, 621 00 Brno • tel./fax: 541 120 565 • e-mail: cti@cechtop.cz

Soutěž „Učeň instalatér 2019“

22. ročník soutěže odborných dovedností žáků 3. ročníků SOU v oboru instalatér – jednotlivců i družstev.
Školní kola se uskuteční 5. 11. – 14. 12. 2018.
Krajská kola se uskuteční 7.1. – 31. 1. 2019.
Ústřední kolo se uskuteční 26. 02. – 01. 03. 2019.

Kontaktní adresa: Ing. Andrzej Bartoś, Střední škola polytechnická Brno, Jílová 36g, příspěvková organizace, 639 00 Brno, tel. 543 424 512, mob. 777 99 55 22, e-mail: bartos@jilova.cz, www.jilova.cz; www.cechtop.cz; www.ceskerucicky.org

Finále se tedy bude konat od úterý 26. do čtvrtka 28. února 2019 (pavilon Z) a slavnostní vyhlášení dne 1. března 2019 v 11:30 hodin, v pátek (BVV – Rotunda pavilonu „A“). Slavnostní zahájení se bude konat v úterý, 26. února v 19:00 hodin, ve velkém zasedacím sále Krajského úřadu JM kraje.

Generální partner krajských kol:

Partneři

Geberit - kolo
Energie AG Energie AG Novaservis
FVPlast kermi
Propozice ke krajským kolům pro rok 2019
Propozice (.pdf)
Přihláška (.xls)
Karta soutěžícího (.xls)
Ocel bez kót (.pdf)
PPr bez kót (.pdf)
Měď bez kót (.pdf)
Komplet bez kót (.pdf)
Montáž umyvadla (.pdf)
Montáž WC (.pdf)
Manuál pro hodnotící komisi (.pdf)
Testové otázky a odpovědi ke stažení (platné od 25.1.2018):
BOZP
IVK
VYT

Krajská kola

(seznam postupujících do finále)

datum počet škol kraj místo konání kontaktní škola v kraji kontaktní osoba výsledky
10.1 2 ZLÍNSKÝ BRNO SPŠ Otrokovice Charuza Miroslav, 731 645 940, charuza@spsotrokovice.cz výsledky
5 JIHOMORAVSKÝ SŠ polytechnická, Brno, Jílová, příspěvková organizace Bc. Jiří Štěpánek, 777 670 136, stepanek@jilova.cz výsledky
15.1 2 PRAHA PRAHA – JAROV SOŠ stavební a zahradnická Praha 9, Učňovská 1 Bc. Vilém Kodíček, 266 106 272,
kodicek@skolajarov.cz
3 STŘEDOČESKÝ SOŠ a SOU stavební, Kolín, Pražská 112 Mgr. Bc. Josef Kazda, 326 653 960, kazda@ss-stavebnikolin.cz
2 LIBERECKÝ SŠ strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, p.o. Bc. Ilona Stránská, 770 143 935, stranska.ilona@sslbc.cz
17.1 1 KRÁLOVÉ-HRADECKÝ HRADEC KRÁLOVÉ SOŠ a SOU, Hradec Králové, Vocelova 1338 Jaroslav Ruml, 702 088 558, ruml@sosasou-vocelova.cz
2 PARDUBICKÝ SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk Jindřich Horyna, 774 610 650, horyna@zamek.zamberk.cz
21.1 5 ÚSTECKÝ CHOMUTOV SOŠEaS , OA a SZŠ Chomutov Norbert Ryska, 723 214 995, norbert.ryska@esoz.cz
22.1 1 PLZEŇSKÝ SOU stavební, Plzeň, Borská 55 Ing. Jiří Hájek, 602 159 102, hajek@souplzen.cz
3 KARLOVARSKÝ SOŠ stavební Karlovy Vary, příspěvková organizace Ing. Jan Kümmel, 604 790 818, upv@stavebniskolakv.cz
23.1 4 JIHOČESKÝ TŘEBÍČ SŠ polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59 Ing. Lukáš Máče, 778 449 104, mace@sspcb.cz
24.1 5 VYSOČINA SŠ stavební Třebíč Ing. Alois Holčapek, 606 787 703, holcapek@spsstrebic.cz
28.1 6 OLOMOUCKÝ PROSTĚJOV Švehlova střední škola polytechnická Prostějov Vojtěch Jahoda, 603 892 251, v.jahoda@svehlova.cz
29.1 7 MORAVSKO-SLEZSKÝ FRÝDEK-MÍSTEK SŠ řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace Mgr. Vladan Šigut, 702 065 643, sigut@ssremesel.cz

PŘIHLÁŠENÍ ČLENŮ
    Ochrana osobních údajů                             Copyright 2013 Cech topenářů a instalatérů České republiky, z.s.