Cech topenářů a instalatérů České republiky
autorizované společenstvo
Hudcova 424/56B, 621 00 Brno • tel./fax: 541 120 565 • e-mail: cti@cechtop.cz

Soutěž „Učeň instalatér 2020“

23. ročník soutěže odborných dovedností žáků 3. ročníků SOU v oboru instalatér – jednotlivců i družstev.
Školní kola se uskuteční 4. 11. – 13. 12. 2019.
Krajská kola se uskuteční 6. 1. – 30. 1. 2020.
Ústřední kolo se uskuteční 25. 2. – 28. 2. 2020.

Kontaktní adresa: Ing. Andrzej Bartoś, Střední škola polytechnická Brno, Jílová 36g, příspěvková organizace, 639 00 Brno, tel. 543 424 512, mob. 777 99 55 22, e-mail: bartos@jilova.cz, www.jilova.cz; www.cechtop.cz; www.ceskerucicky.org

Finále se tedy bude konat od úterý 25. do čtvrtka 27. února 2020 (pavilon A2) a slavnostní vyhlášení dne 28. února 2020 v 11:30 hodin, v pátek (BVV – Rotunda pavilonu „A“). Slavnostní zahájení se bude konat v úterý, 25. února v 17:00 hodin, ve velkém zasedacím sále Krajského úřadu JM kraje.

Finále ČR

Seznam soutěžících

Výsledky

Jednotlivci  |  Družstva

Vodoinstalatér  |  Topenář  |  Teorie  |  Sestava

Fotogalerie

Slavnostní zahájení

Soutěžící

Slavnostní vyhlášení

Příprava na slavnostní vyhlášení

Úvod – projevy, hosté

Ing. Zdeněk Pavlík – kamarád, uváděl a provázel vyhlášením finále SOD „Učeň instalatér“, ředitel SŠ technické a ekonomické Brno, Olomoucká, p. o.
Ing. Andrzej Bartoś – garant SOD „Učeň instalatér“, ředitel SŠ polytechnické Brno, Jílová, p. o., předseda sekce Vzdělávání CTI ČR
JUDr. Alena Schillerová, PhD. – místopředsedkyně vlády a ministryně financí,
JUDr. Bohumil Šimek – hejtman Jihomoravského kraje,
Bohuslav Hamrozi – prezident Cechu topenářů a instalatérů České republiky, z. s.
Roman Pommer – Viceprezident HK ČR, prezident Cechu obkladačů ČR, předseda představenstva HK hlavního města Prahy
Michal Štefl – viceprezident HK ČR a předseda představenstva Krajské hospodářské komory jižní Moravy
Martin Videczký – Veletrhy Brno, a.s., Ředitel projektu Stavební veletrh Brno,
Ing. Ladislav Lněníček – ESL, a.s., předseda představenstva
Jan Raszka – Grohe ČR s.r.o., ACCOUNT MANAGER CZ/SK
Ing. Petr Francl – Grohe ČR s.r.o., KEY ACCOUNT MANAGER SHOWROOM & KITCHEN CHANNEL
Jan Urbančík – GEBERIT, spol. s r.o., obchodní technický poradce
Šárka Piechowiczová – Wavin Czechia s.r.o., Specialista pro vnitřní instalace a systémů podpory prodeje
Ing. Josef Bürger – ředitel Krajské pobočky Úřadu práce ČR v Brně

Nejlepší topenář 2020 (1 – 3 místo)

Nejlepší vodoinstalatér 2020 (1 – 3 místo)

Nejlepší v teorii 2020 (1 – 3 místo)

Nejlepší družstva 2020

4 – 8 místo


1 – 3 místo

Učeň instalatér 2020

17 – 24 místo


7 – 16 místo
4 – 6 místo
1 – 3 místo

Ocenění učitelů

Všichni učitelé


Učitelé nejlepšího Učně instalatéra 2020

Generální partneři

Stavební veletrh Brno Ptáček Geberit
GROHE ESL

Mediální partner

Pod záštitou

Pořadatel a organizátor

Odborný garant

Propozice finále ČR 2020
Propozice a program
Karta soutěžícího
Manuál pro hodnoticí komisi
PPr bez kót
Měď bez kót
Ocel bez kót
Komplet bez kót

Krajská kola

Generální partner krajských kol:

Novaservis

Partneři

Geberit - kolo kermi FVPlast
Propozice ke krajským kolům 2020
Propozice (.pdf)
Přihláška (.xls)
Karta soutěžícího (.xls)
Ocel bez kót (.pdf)
PPr bez kót (.pdf)
Měď bez kót (.pdf)
Komplet bez kót (.pdf)
Montáž umyvadla (.pdf)
Montáž WC (.pdf)
Manuál pro hodnotící komisi (.pdf)
Testové otázky a odpovědi ke stažení:
BOZP
IVK
VYT

Výsledky krajských kol

seznam poustupujících do finále

datum počet škol kraj místo konání kontaktní osoba výsledky
14.1. 1 hl. m. PRAHA PRAHA SOŠ stavební a zahradnická
Praha 9, Učňovská 1
Bc. Vilém Kodíček,
773 990 235
kodicek@skolajarov.cz
výsledky
2 LIBERECKÝ SŠ strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, p. o. Jiří Gdula,
724 077 092,
gdula.jiri@sslbc.cz
výsledky
4 STŘEDOČESKÝ SOŠ a SOU stavební, Kolín, Pražská 112 Mgr. Bc. Josef Kazda,
326 653 960,
kazda@ss-stavebnikolin.cz
výsledky
16.1. 5 JIHOMORAVSKÝ Brno, Jílová SŠ polytechnická, Brno, Jílová, příspěvková organizace Bc. Jiří Štěpánek,
777 670 136,
stepanek@jilova.cz
výsledky
4 ZLÍNSKÝ SPŠ Otrokovice(Otrokovice, Vsetín, Slavičín, Kroměříž) Charuza Miroslav,
731 645 940,
charuza@spsotrokovice.cz
výsledky
21.1. ÚSTECKÝ CHOMUTOV SOŠEaS, OA a SZŠ Chomutov Norbert Ryska,
723 214 995,
norbert.ryska@esoz.cz
výsledky
PLZEŇSKÝ SOU stavební, Plzeň, Borská 55 Ing. Jiří Hájek,
602 159 102,
hajek@souplzen.cz
výsledky
KARLOVARSKÝ SOŠ stavební Karlovy Vary, příspěvková organizace Ing. Jan Kümmel,
604 790 818,
upv@stavebniskolakv.cz
výsledky
22.1. 1 KRÁLOVEHRADECKÝ ŽAMBERK SOŠ a SOU, Hradec Králové, Vocelova 1338 Jaroslav Ruml,
702 088 558,
ruml@sosasou-vocelova.cz
výsledky
2 PARDUBICKÝ SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk Jindřich Horyna,
465 614 225 ,
horyna@zamek.zamberk.cz
výsledky
23.1. JIHOČESKÝ JIHLAVA SŠ polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59 Ing. Lukáš Máče,
778 449 104,
mace@sspcb.cz
výsledky
24.1. VYSOČINA Střední škola stavební Jihlava Ing. Jaroslav Vymazal,
603 240 060,
jvymazal@ssstavji.cz
výsledky
28.1. MORAVSKOSLEZSKÝ FRÝDEK-MÍSTEK SŠ řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace Mgr. Vladan Šigut,
702 065 643,
sigut@ssremesel.cz
výsledky
29.1. OLOMOUCKÝ ŠUMPERK Střední škola železniční, technická a služeb, Šumperk Bc. Luboš Hinkelmann,
724 534 086,
hinkelmann@sszts.cz
výsledky

PŘIHLÁŠENÍ ČLENŮ

    Ochrana osobních údajů                             Copyright 2013 Cech topenářů a instalatérů České republiky, z.s.