Cech topenářů a instalatérů České republiky
autorizované společenstvo
Hudcova 424/56B, 621 00 Brno • tel./fax: 541 120 565 • e-mail: cti@cechtop.cz

Novinka trhu – barevná tepelná čerpadla, velmi tichá i výkonná

Těžiště činnosti této sekce v 1. čtvrtletí 2015
Pozvánka na certifikační kurz EU-CERT.HP

Novinkou na trhu tepelných čerpadel je nová produktová řada TBS značky Dimplex, která umožňuje přizpůsobit barvu tepelného čerpadla dle Vašeho přání. Můžete např. zvolit barevné provedení odpovídající barvě fasády Vašeho domu nebo takovou barvu, aby se čerpadlo mohlo nenápadně začlenit do okolní zeleně. Nebo chcete naopak nějakou výraznou barvu, která je zrovna „in“? Ani to není problém. Velký výběr z 1625 RAL barev jistě uspokojí i náročné zákazníky.

Tepelná čerpadla TBS se navíc vyznačují velmi tichým provozem a také malými náklady na instalaci. Velmi tichý provoz je zajištěn především díky zcela novému krytu, který umožňuje optimalizované proudění vzduchu a také díky uzavřenému prostoru kompresoru. Nízké hlučnosti napomáhá i nově navržený ventilátor, který filtruje nízké frekvence.

Produktová řada TBS zahrnuje dva modely: LA22TBS a LA28TBS. Jsou to velmi výkonná zařízení, která mohou vytopit plochy o rozloze až 500 m2, resp. 650 m2. Při tom potřebují pouze 25 % energie a zbylých 75 % si již samy získají z venkovního vzduchu. Jsou určena pro venkovní instalaci a mohou být umístěna jen 0,5 m od zdi domu. Kromě vytápění, zvládnou oba modely také komfortní ohřev teplé vody a jsou vhodné jak pro nové, tak pro stávající budovy.

Nová produktová řada TBS od Dimplexu, to je extrémně efektivní řešení tepla s inovativní protihlukovou technologií a moderním barevným designem.

TBS od Dimplexu


    
PŘIHLÁŠENÍ ČLENŮ

    Ochrana osobních údajů                             Copyright 2013 Cech topenářů a instalatérů České republiky, z.s.