Cech topenářů a instalatérů České republiky
autorizované společenstvo
Hudcova 424/56B, 621 00 Brno • tel./fax: 541 120 565 • e-mail: cti@cechtop.cz

Webinář z oblasti zdravotechniky na téma srážkové a šedé vody

Vážení členové Cechu topenářů a instalatérů České republiky, Vážení profesní přátelé,

připravili jsme na Vaše četné žádosti Webinář z oblasti Zdravotechniky na téma srážkové a šedé vody. Předpokládaný termín vysílání dne 8.9.2020. Předpokládaný začátek vysílání v 9.30 hodin, připojení YouTube.

V průběhu živého vysílání můžete získat odpovědi na Vaše dotazy položením přímých otázek lektorovi prostřednictvím e-mailu: cti@cechtop.cz nebo zaslat i předem na cti@cechtop.cz.

Na vaše dotazy budou odpovídat Ing. Jakub Vrána, Ph.D. z Vysokého učení technického v Brně, Fakulta stavební, Ústav technických zařízení budov, předseda sekce Oborové Cechu topenářů a instalatérů České republiky a pan Ing. Karel Plotěný jednatel firmy ASIO, spol. s r.o. zástupce vedoucího ve skupinách EOV a ČAO, člen CTI ČR.

Partneři projektu:

Portál TZB-info je oborový zdroj informací zaměřený na stavebnictví, úspory energií a související obory nazývané souhrnně technická zařízení, informace jsou určeny jak pro širokou veřejnost, tak i pro odborníky z řad projektantů, montážníků, výrobců a odborných prodejců.
Společnost ASIO pracuje v oboru vývoje, výroby a dodávek technologií pro čištění odpadních vod a čištění vzduchu.
Společnost FV Plast od začátku se specializuje na výrobu a s tím související vývoj špičkových trubek, tvarovek a armatur, které slouží pro instalaci studené a teplé vody, podlahové a ústřední vytápění, získávání obnovitelné energie a další aplikace v průmyslu a zemědělství.    
PŘIHLÁŠENÍ ČLENŮ

    Ochrana osobních údajů                             Copyright 2013 Cech topenářů a instalatérů České republiky, z.s.